Připravujeme Orlovský MOVEMBER RUN

Již od ledna letošního roku pracujeme na přípravách letošního ročníku charitativní akce na podporu Nadačního fondu MUŽI PROTI RAKOVINĚOrlovský MOVEMBER RUN 2024. Cílem této akce je nejen finanční sbírka, ale hlavně edukace široké veřejnosti týkající se důležitosti mužského zdraví a prevence.

Jsme velmi rádi, že partnerem této akce bude opět Nemocnice Havířov, p. o. a můžeme tak propojit naši akci s Dnem urologické prevence, který se každoročně koná 1. listopadu. Můžeme tak společně oslovit větší okruh těch, které bychom chtěli nejen informovat o preventivních vyšetřeních, ale zároveň pozvat na bezplatnou preventivní prohlídku do havířovské nemocnice.

Letos nebude chybět ani sbírka plyšových hraček a dalších potřeb pro dětské pacienty, kteří jsou hospitalizovaní na oddělení hematologie a hematoonkologie Fakultní nemocnice Ostrava. Plánujeme nejen sbírku v místě akce, ale také sběrná místa, kde budou moci orlované přinést svůj dárek ještě před akcí.

Snažíme se připravit bohatý doprovodný program a oslovit významné partnery nejen z našeho regionu. Aktuálně akci podpoří tito partneři: VZP zdravotní pojišťovna ČR, Muzeum Těšínska a Rádio KISS, který společně s portálem eOrlová.cz budou mediálními partnery akce. Připravujeme opět i hudební program. V případě nepříznivého počasí se celá akce přesune do Domu kultury Města Orlové.

Informace o akci budeme průběžně doplňovat, sledujte proto i hlavní událost na Facebooku. Chcete-li se již registrovat, můžete tak učinit přes tento registrační formulář, kde si již můžete vybrat délku trati, které připraví Městský sportovní klub Orlová a zda-li budete chtít i pamětní medaili. Budete-li mít jakékoliv dotazy, napište nám na email případně se můžete obrátit na organizátora, Petra Drozdíka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *