Ukliďme společně Orlovou

První dubnovou sobotu se chystáme opět uklízet černé skládky a drobný nepořádek na území našeho města. Je to již 10. ročník této úctyhodné akce, kterou v Orlové rozjel náš kolega Petr Drozdík.

Je to neuvěřitelné, ale za tu dobu co tato akce funguje, orlované pomohli uklidit skoro 45 tun odpadu! Který se válel jak v místních lesících nebo sídlištní zástavbě.

Pro ty z vás, kteří se zaregistrují do 10. března, máme díky Tomáši Siekierovi z městského odboru školství a financí pro vás zajištěno. Registrujte se jako jednotlivec dobrovolník, a nebo můžete udělat jednu registraci pro větší skupinku, např. spolek, klub, partu přátel. Návod jak to udělat je na našem spřáteleném portálu eOrlová (je sice z minulých akcí, ale stále aktuální). Pro registraci můžete také použít QR kód z plakátu níže nebo přímý odkaz: UklidmeCesko.cz/event/41186

A abychom nezapomněli, již je k dispozici mapa míst, kde se pokusíme uklidit. S sebou si, prosím, vezměte něco na psaní, mobil a ebo fotoaparát, ať můžete udělat nějaký krásný snímek a zařadit se třeba do soutěže o hodnotné ceny.

V případě dalších dotazů se přímo obracejte na organizátora akce, Petra Drozdíka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *